Anahtar Teslim Sera Kurulumu

SORULARINIZ MI VAR?

Anahtar Teslim Sera Kurulum’dan Teknik Destek aşamasına tüm sorularınızı yanıtlamaya hazırız.

Firmamız ısıtma, soğutma, sulama, çelik konstriksiyon ve iç tefrişatları olmak üzere tüm yeterlilik ve teknik bilgiye sahip personelleri tarafından anahtar teslim sera kurulumunuzu gerçekleştirmektedir.

Kurmayı planladığınız sera ile ilgili olarak anahtar teslim kurulum aşamasında süreci, yatırımcıyı eğitme odaklı karşılaşacağı risk ve problemler hakkında bilinçlendirerek sürdüren firmamız minimum yatırım ile maksimum kar amaçlamaktadır. Malzeme seçimi ve yerleşim planı hakkında sizlere çözüm üretmektedir.

Anahtar teslim sera kurulumunuzda riskleri ortadan kaldırmak ve sürdürülebilir bir yatırım sağlamak asıl hedefimizdir. Tüm imalat ve montaj aşamalarınız sera kurulumunda tecrübeli şantiye şefi (inşaat mühendisi ve ziraat mühendisi) tarafından organize edilip gerek atölye, gerekse saha da takip edilmektedir. Anahtar teslim sera kurulumu yapan firma olarak iş güvenliği ve işçi sağlığına önem veriyoruz, İSG eğitimlerini tamamlayıp sertifikalarını almış personeller tarafından gerçekleştirilip yatırımcının risklerini ortadan kaldırır.

Göz ardı edilen veya eksik bilgi donanımından kaynaklı yapılan hataların başında ısıtma, soğutma, havalandırma, çelik konstriksiyon seçimi, yanlış bitki yerleşimi, kapasiteyi karşılamayan sulama ekipmanlarının seçimi gibi çeşitli faktörler bulunmaktadır. Sera kurulumunuzda gerçekleşecek olan her imalat ayrı bir beceri ve donanım gerektirmektedir. Bu sebep ile firma seçimi yaparken firma bünyesinde yukarıda bahsettiğimiz her faktörü mühendislik onay ve hesapları ile birlikte sunabilecek teknik personelin varlığını sorgulamak seranızın sürdürebilirliğini sağlamak adına hayati önem taşımaktadır.

SERA PROJELERİNİZ İÇİN TEKLİF TALEBİNDE BULUNMAK İSTER MİSİNİZ?